Princip zappingu

 

 

 

[Domů]

Left změny

Free Homepage Translation
_________________________

Mé inzeráty

 

Věděli jste, že KAŽDÝM odemčením
mobilu můžete vydělat nějakou částku?

Jestli chcete poradit jak to nastavit, ozvěte se mi a já Vám s tím poradím. Je to zdarma. Peníze se připisují každý večer a můžete si je buď poslat na účet do banky nebo si za ně vzít kredit na volání.

 

Jak pomáhat kočičkám a pejskům
  bez domova i v útulcích ZDARMA!
Kdo chce pomoci zvířátkům v nouzi, tak může!

 

Vydělávejte voláním a hraním her
SKVĚLÁ aplikace ZDARMA, která Vám vždy, když voláte nebo hrajete hry, bude vydělávat peníze. Vhodné pro PC i mobil.
Zavoláte - zaplatí Vám. Napíšete SMS - zaplatí Vám. Pošlete soubor - zaplatí Vám. Dobré co? A Vy neplatíte nikdy nic ... jen vyděláváte :)!

 

PŘESNÝ ČAS V ČR !
Chcete si seřídit hodiny, hodinky, budík nebo PC?
Přesný čas v ČR. Chcete si seřídit hodiny, hodinky, budík nebo PC?

 

Pohádky pro děti
Stovky krásných Českých pohádek v textu a pár i namluvených pro děti ZDARMA

 

 

KONTAKT

 

 

 

Přístroje, které podle mne dokáží léčit .....

............    a mnoha lidem mohou prodloužit či dokonce zachránit život !!!

F-Scan, který dokáže změřit energie vysílané Vaším tělem a Zapper, který naopak různé frekvence dokáže vysílat.

Že každý organismus vysílá elektrické impulsy asi víte, že všechno živé má své specifické frekvence asi také víte a že jsou věci jako rádio, mikrovlnka či mobily, které vysílají také všelijaké frekvence ..... víte určitě.
Nechci přirovnávat Zapper k mikrovlnému či frekvenčnímu dělu (o kterém jste možná již také slyšeli), ale tak nějak to funguje.

Důležitá upozornění

Osoby s kovovými implantáty, kardiostimulátory a podobnými přístroji a těhotné ženy mohou používat ZAPPER pouze po konzultaci s lékařem!
Ojediněle se vlivem stejnosměrného napětí může u citlivých osob vyskytnout v místech kontaktu pokožky s elektrodami vyrážka.
Jsou-li elektrody přiloženy k jiným místům na těle (břicho, oblast třísel), může se, dáno citlivou pokožkou, objevit vyrážka rovněž.
Je zakázáno používat ZAPPER u osob v bezvědomí, nebo osob, které nedokáží sdělit své pocity (malé dětí).
Používání Zapperu je na vlastní odpovědnost !!!
Po zappingu se můžete cítit po několik dnů unaveni—jde o normální reakci organizmu popisované v knize Dr.Clarkové.
Použití přístroje s pevnou frekvencí mají lepší výsledky než rozmítané generátory. Pokud používáte rozmítaný signál, je dobré prodloužit čas působení na 3 x 15 minut. Přístroje o nižší frekvenci kolem 2500 Hz a napětím přesahující 8 voltů podle dostupných informací, pronikají hlouběji do orgánů a jsou mnohem účinnější. Léčba jednotlivých nemocí je založena především na zničení patogenů a posílení imunitního systému člověka pomocí Zapperu, ale je nutné ji kombinovat s bylinami, vitamíny, minerály, aminokyselinami / např. Yucca, tinktura z černého ořechu, vyšší dávky vitamínu C atd.
Každý, kdo chce tento přístroj používat, musí dodržet jisté zásady:
Zprvu se připojovat jen na dobu nepřesahující sedm minut, později, podle toho jak se cítíte, dobu připojení postupně zvyšovat
Tělo se snaží vyloučit oslabené a zahubené mikroorganizmy. Uživatel přístroje proto musí denně vypít minimálně 2-4 litry tekutin, aby nedošlo k přetížení či ucpání ledvin. Tento postup se doporučuje i u očistných kůr při užívání látek obsahující saponiny (Yucca,Golden Yacca, kořen pampelišky)

Důležité pokyny

Pijte dostatečné množství čisté vody před a poté, co jste prováděli zapping. Tento postup je nezbytný pro odstranění jedů z těla. Opomenutí pití vody může způsobit i vážné problémy.
Pokud jste citliví, začínejte jen 10 minutami zappingu denně.
Neberte léky nebo byliny nejméně 2 hodiny před zappingem a ne dříve než 10 minut po zappingu
Při provádění zappingu nespěte
Před zappingem ani po něm min. 1 hodinu nepijte žádný alkohol
Nedávejte sondy/elektrody přes zranění kůže, odřeniny, nové jizvy, nebo popáleniny.
Při ničení parazitů doplňte zappování ještě perorálním antiparazitikem – např. Tobolkami proti parazitům z Tibetské medicína B. Tichanovského nebo Praziquantel či Cesol (zde ale VELMI opatrně !!! Jedná se o silné přípravky s velkou zátěží pro organismus. Určitě se před užíváním poraďte s příslušným odborníkem)

 

Princip  "ZAPPINGu"

Zapping (volně přeloženo jako eliminace) je absolutní světová novinka aplikace programovatelného, multifunkčního frekvenčního generátoru kladně vyvážených obdélníkových impulsů s plynule pohyblivou frekvencí (obdélníkový Zapper impuls).

Tato metoda je určena všem lidem, kteří si uvědomují, že to nejcennější co na světě máme je naše zdraví. Může Vám nabídnout ucelenou možnost prevence a léčení nemocí, o které se přesvědčilo již statisíce lidí na celém světě a která Vám zajistí pevné a trvalé zdraví či návrat k němu.
Leckde se jedná o téměř neznámý způsob léčení různých nemocí, který vychází z poznatků několika vědců počínaje Dr. Royalem Raymondem Rifem a konče kanadskou lékařkou Dr. Huldou Regehr Clark. Tato metoda je absolutně bez vedlejších následků a je opravdovou revolucí v léčení nemocí.

Princip popsané metody spočívá ve využití generátoru kmitů obdélníkového tvaru, které při dostatečně velkém napětí (min.8V) ničí patogenní mikroorganismy (bakterie, parazity, viry, plísně, a další) v lidském těle.
Tento jev je založen na následujícím principu :
Každý živý organismus „vyzařuje“ určité, pro svůj druh typické vlnění (neboli frekvenci – kmity). Základní jednotkou frekvence je 1 Hertz /Hz/ - jeden kmit za sekundu).
Toto vlnění je pro každý mikroorganismus specifické a téměř neměnné. Roal Raymond Rife zjistil, že pokud se toto vlnění (frekvence) namíří proti mikroorganismu, který jej produkuje, ten po chvíli zahyne.
Podle posledních výzkumů ZAPPER nezabíjí parazity na jejich frekvencích. To je často zavádějící reklamní informace výrobců, kteří vyrábějí různé laditelné přístroje a generátory. ZAPPER zabije parazity tím, že elektrický proud rozbije proteiny plazmové blány a způsobí rozklad bakterie.
Tyto cíleně zaměřené kmity (frekvence) rozkmitají obal (membránu) mikroorganismu, ta nevydrží zvyšující se kmitání a po chvíli praskne, čímž dojde k usmrcení mikroorganismu a tudíž k jeho deaktivaci.

Membrány lidských buněk jsou stotisíckrát odolnější vůči tomuto napětí než membrány patogenních mikroorganismů a proto je použití tohoto přístroje pro lidský organismus neškodné.

Princip působení tzv. frekvenčních terapií (ЗАППЕР)

PRINCIP PŮSOBENÍ tzv. frekvenční terapie Vám zde bohužel z důvodu legislativy EU nemohu dopodrobna vysvětlit. Doporučuji přečíst knihy Dr.Huldy Regehr Clarkové (zejména knihu "Revoluce v léčení nemocí") a knihu Barryho Lynese ("Léčba rakoviny která fungovala!")

Princip působení frekvenčních generátorů na živé organismy popsal a praktikoval jako první srbský génius Nikola Tesla.
Nervózní a neustále vyčerpaný Tesla začal experimentovat s léčivými vlastnostmi svých oscilátorů a brzy začaly prosakovat zprávy o pozoruhodných účincích těchto přístrojů. Tyto vysokofrekvenční "posilovače vitality" vyzařovaly univerzální léčivé prvky, které - když se správně aplikovaly - pomáhaly tělu "setřást všechny choroby". K výsledným účinkům patří zvýšení síly, apetitu a váhy, navození přirozeného spánku a odstranění škodlivin z těla.

Tesla věřil, že elektřina je nejlepším lékem. "Mé vysoké frekvence," říkával Tesla" mají antibakteriální a silně ozdravné účinky". Každý den se ve své laboratoři vysvlékl, stoupl si na své přístroje a zapnul přívod el. proudu.

Elektřina se stala novým všelékem. Přesto Tesla tento pro sebe okrajový výzkum opouští a na jeho místo nastupuje nový génius, který dovedl léčení nemocí pomocí elektřiny k dokonalosti - Royal Raymond Rife.

Paní Clarková nechtěla být s jakýmkoliv světovým výrobcem podobných přístrojů spojována. V případě Zapperu. udělala jedinou výjimku. To svědčí o zcela unikátních vlastnostech přístrojů Zapper.

Staří Řekové vyráběli frekvenční vlnění hudbou a pacienti stáli na kamenné desce, která vibrovala. Nevím, jak to přesně dělali, ale fakt je, že se tak zbavovali parazitů. Ještě, že už máme mašinky jako je F-Scan a Zapper ....
 

 

Video - Frekvenční terapie v praxi, které demonstruje, co se v děje v těle s mikroorganismy při frekvenční terapii tzv. zappingu.

Jednobuněčné mikroorganismy na videu jsou Trepky velké (Paramecium Caudatum) pod mikroskopem vystavené jejich usmrcující (MORs) frekvenci 1,15 kHz, dvojnásobně zrychleno oproti reálnému času pokusu.
Obdélníkové, kladně vyvážené pulsy rozkmitají buněčnou membránu a po krátké době dochází k jejímu protržení a tedy zničení mikroorganismu. Jakmile je mikroorganismus usmrcen, dochází k okamžitému "odklízení" takto deaktivovaných jedinců imunitním systémem.

 

Super Ravo Zapper a možné komplikace při likvidaci parazitů:

Při likvidaci velkých parazitů (Fasciolopsis buskii, škrkavky, tasemnice …..) nastává nadměrné zvýšení toxické zátěže organismu. Tento stav se může projevit zvýšenou únavou, horečkou, malátností apod.
Je tedy normální že po procedůrách je člověku často i hůře než před procedůrou. Některé bakterie se naopak probudí a začou být aktivní, proto proces zapingu není záležitost na jedno sezení, ale dlouhodobější důsledná záležitost.
Je proto důležité, a to zvláště u nemocných lidí, před vlastní cílenou likvidací parazitů provést vyčištění ledvin, lymfatického systému a jater, aby nemohlo dojít k jejich ucpání zbytky mrtvých parazitů. Uvedené potíže jsou tím intenzivnější, čím horší je stav těchto orgánů.
Celkově se jeví jako nejvýhodnější provádět likvidaci velkých parazitů ráno, abychom dostali do večera z těla co nejvíce jejich zbytků vč. nežádoucích doprovodných produktů (např. při likvidaci Fasciolopsis buskii je to vyšší výskyt bakterií rodu Clostridium, které produkují isopropyalkohol, jehož výskyt v organismu je jedna ze dvou základních podmínek vzniku rakoviny).

Samozřejmostí je dodržování pitného režimu, aby nemohlo dojít k již zmíněnému ucpání orgánů a škodlivé látky byly v co možná nejkratším čase z těla vyloučeny (vyplaveny).
Vhodné je podpořit detoxikaci přírodními prostředky (čaje, vitamíny, minerály …..) a dodat bílým krvinkám látky potřebné pro jejich efektivní funkci při čištění organismu.
V některých případech může být výhodnější nezabíjet parazity cílenými programy, ale vybudit imunitní systém natolik, aby je zlikvidoval sám. Tento postup je pro nepřipravený nebo nemocný organismus daleko šetrnější a méně náročný na detoxikaci, neboť imunitní systém likviduje parazity postupně a ne jako Zapper všechny naráz.

Je to prostě fyzika

U frekvenčních generátorů jde o naprosto běžnou fyziku. Vzájemná rezonance je pro alespoň trochu podprůměrného fyzika zcela známý a normální jev. Pokud je jeden ze dvou stejně vibrujících objektů silnější, tzn. že jeho vibrace (frekvence) je silnější (výkonově) než vibrace toho druhého, ten druhý objekt prostě popraská a je fyzicky zničen. Pokud občas zaslechnu výkřiky typu "je to placebo" atd., tak takové bohužel musím ujistit, že to zas až takový nesmysl není. Jde o fyziku, ne o nějaké ezoterické nesmysly.
Kvalitní frekvenční generátor, chcete-li, Zapper, pracuje velmi efektivně pokud je navolena ta správná frekvence. Protestujte, křičte, zavrhujte ale nic s tím nenaděláte, opakuji že je to fyzika.

 

ZAPPING frekvenční terapie

Akné, alergie, angína, astma, bakterie od A do Z, borelióza, bradavice na nohou, candida, cukrovka, EB virus a jiné viry, gastritida, hepatitida (žloutenka) B, Herpes (opary), chlamydie, chřipka, Legionella, migrény, motolice, mykózy, návaly pocení, otylost, paradentóza, příušnice, roztroušená skleróza, salmonely, škrkavky, některé druhy rakoviny (účast motolice Fasciolopsis buski), srdeční potíže (arytmie), třes rukou … a další onemocnění lze ovlivnit (vyléčit) pomocí ZAPPINGU

Za většinou nemocí se skrývá nějaký ten parazit (vir, bakterie, plíseň, hlísti, …). Jsou i diagnózy, u kterých se zatím obecně ani neví, že za nimi parazité rovněž stojí.
Po dlouholetém výzkumu Dr. Clarková zjistila, že je možné parazity, kteří se dostanou do lidského těla většinou s potravou, zničit během několika minut.

Metoda zappingu je založena na faktu, že každý živý organismus „vyzařuje“ určité, pro svůj druh typické vlnění neboli frekvenci – kmity. (Základní jednotkou této frekvence je 1 Hertz /Hz/ – jeden kmit za sekundu). Toto vlnění je pro každý mikroorganismus specifické a téměř neměnné. Cíleně zaměřené kmity (frekvence) rozkmitají obal (membránu) mikroorganismu, ta nevydrží zvyšující se kmitání a po chvíli praskne, čímž dojde k usmrcení mikroorganismu a tudíž k jeho deaktivaci.

Důležitou podmínkou úspěšného zappingu je plynulý posun frekvenčního pásma při aplikacích, které trvají déle něž 10 minut. Pro účinné ničení příčin nemocí (mikroorganismů) je doba zappingu nutná minimálně 15 minut.
(K určování parazitární zátěže se dnes využívají různé biorezonanční přístroje, které často předčí i současné diagnostické metody klasické medicíny a často jsou jedinou možností jak se dobrat příčiny nemocí.)

Zapping metoda je absolutně bez vedlejších následků a je opravdovou revolucí v léčení nemocí.
Membrány lidských buněk jsou stotisíckrát odolnější vůči tomuto napětí než membrány patogenních mikroorganismů a proto je použití tohoto přístroje pro lidský organismus neškodné.